بلاگ

کورش علیزاده
2019/03/20
جشنواره ها بدون دیدگاه

عیدی آرک کلاب به معماران

با عرض سلام خدمت کاربران عزیز باشگاه معماران و همینطور تبریک نوروز باستانی ۱۳۹۸ به همه کاربران و همراهان گرامی

یکساله شدن باشگاه معماران!

این اولین سالیست که درکنار شما بوده ایم. شاید سالی که گذشت، سالی پر از فراز و نشیب، سالی پر از اتفاقات سوپرایز کننده وگاهی ناامید کننده بوده است! اما هرچه که بود، اکنون دیگر گذشته…  سال جدید را با انرژی خیلی خیلی زیاد آغاز خواهیم کرد و با هم تلاش می کنیم که امسال، سالی باشد پر بار و پر برکت، امسال را سرشار از خوشحالی و اتفاقات خوب رقم خواهیم زد.

عیدی باشگاه به معماران در سال جدید

خیلی فکر کردیم درمورد اینکه در اولین نوروزی که در کنار شما هستیم، بهتر است چه عیدی دهیم؟ شاید بهترین عیدی به معماران بتواند یک وبسایت شخصی باشد! متاسفانه یا خوشبختانه در فضای امروز گویا همه چیز با اینترنت پیوند خورده است. اینترنت به ما فرصت معرفی شدن و پیشرفت کردن میدهد، اینترنت باعث بهتر دیده شدن میشود و ارتباطمان با کارفرمایان را سهل تر میکند! برای امسال عیدی ما به شما، یک وبسایت شخصی است که میتوانید داخل آن به معرفی خودتان بپردازید، نمونه کارهایتان را قرار دهید و با مشتریانتان بصورت مستقیم ارتباط برقرار کنید. همینطور میتوانید اگر محصولی برای فروش دارید به راحتی داخل وب سایت خود بفروش برسانید و یا روزنوشته های خودتان را در آن پست کنید.

به هرحال واقعیت آن است که قیمت های میلیونی، مانع از روی آوردن معماران به سمت داشتن یک وبسایت برای خودشان میشود! لذا ما این فرصت را، ولو کوتاه، برای شما فراهم آورده ایم تا بتوانید در سال ۹۸، با کمترین هزینه و فشار مالی، صاحب یک وب سایت شخصی برای خود شوید و به کسب و کارتان رونق بخشید.تا ۱۳ فروردین ماه ۱۳۹۸ میتوانید وب سایت خودتان را با ۵۰% تخفیف که عیدی ما به شما میباشد سفارش دهید به مبلغ ۳۴۹ هزار تومان. باشگاه معماران این اطمینان را به شما میدهد وبسایت شما توسط اشخاص معتبر، مجرب و کارکشته راه اندازی خواهد شد و به هیچ وجه قیمت کم آن دلیل بر کم کیفیتی یا امکانات کمتر نخواهد بود. بعد از این تاریخ هزینه راه اندازی وبسایت با همین امکانات دوبرابر خواهد شد پس حتما از این فرصت استفاده کنید.

متاسفانه زمان استفاده از این رویداد در تاریخ ۱۳۹۸/۱/۱۳ به پایان رسیده است.

دیدگاه ها بسته شده اند.